Jak rozpoznać dobre pieczywo?

12 stycznia 2019

Pieczywo Kraków znajdziesz na http://tinyurl.com/yaab866g

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej tradycji. Jest wytwarzane z mąki, wody, soli, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków ulepszających smak wypieków, takich jak słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego należy spożywać regularnie pieczywo?

Pieczywo jest jedzeniem bardzo bogatym w mnóstwo różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, potrzebnych do poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą przede wszystkim węglowodany, aminokwasy i białka. Należy wspomnieć równocześnie o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których zdecydowanie najwięcej zawiera pełnoziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej kupować pieczywo w piekarniach tradycyjnych. Ma się wtedy pewność, że spożywane produkty nieprędko staną są czerstwe.
Z niezwykłej troski o klienta i wyśmienitych wypieków słyną przede wszystkim krakowskie piekarnie, sławiące się wielkim zaufaniem kupujących. Oferowane w nich wypieki przyrządzane jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją wyśmienitego smaku i wysokiej jakości użytych składników.

Nasz adres:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]