Zdjęcia firmy na mapach Google – skuteczny sposób na zdobycie klientów

16 maja 2018

zdjęcia firmy na mapach Google

Google Maps to najpopularniejsza aplikacja na smartfony. Codziennie używają jej dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. Co istotne, jest ona pomocna zarówno w nawigacji, ale również do znalezienia przedsiębiorstw świadczących interesujące nas usługi w najbliższym otoczeniu. To dlatego warto zadbać o to, by informacje o naszej firmie były widoczne w Google Maps. Czym jednak kierują się internauci przy wyborze konkretnej usługi? Statystyki pokazują, że w szczególnym stopniu na podejmowane przez nich wybory rzutują fotografie umieszczone przez firmę. W jaki sposób je więc przygotować?

Jak wykonać zdjęcia firmy na mapach Google?

Nie możemy zapominać przede wszystkim o tym, że nieczytelne fotografie nie dadzą spodziewanych efektów – siedziba firmy i sprzedawane przez nią towary powinny zostać uwiecznione w doskonałej jakości. Najlepszym rozwiązaniem okaże się niewątpliwie produkcja interaktywnej prezentacji, za pomocą której klienci przekonają się, jak wygląda firma. Szczególnie atrakcyjne będzie to dla zarządców hoteli albo restauracji.

Kto wykona zdjęcia firmy na mapach Google?

Jak przed chwilą napisaliśmy, złe fotografie niewątpliwie nie będą dla klientów impulsem do skorzystania z naszej oferty. Najbardziej odpowiednim rozwiązaniem okaże się zatem powierzenie ich wykonania dobremu fotografowi – zwłaszcza doświadczonemu w zdjęciach do map Google. Działają również agencje, które nie tylko uwiecznią wnętrze firmy, ale też wykonają wirtualny spacer w Buisness View – zazwyczaj ma to wpływ na zwiększenie zysków firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]