Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

20 lipca 2019

Więcej na temat serwis okien Warszawa cennik na https://www.serwismeteo.pl

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle oddziałują również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]