Zabudowy przestrzenne – rozwiązania od polskiej firmy Gniotpol Trailers

30 października 2021

Branża transportowa stale się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków eksportu i importu. Jednoczenie wymaga także bardziej innowacyjnych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na ulepszeniu procesów transportu produktów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieprzerwanie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie uznane projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji używane są jedynie surowce wysokiej klasy, pochodzące od cenionych partnerów. Doświadczenie pozyskane na przestrzeni 30 lat pozwala firmie Gniotpol Trailers na konstruowanie prekursorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, co poświadcza m.in. powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do transportu niezwykle trudnych ładunków.

Producent przyczep – kompleksowy serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym zakładzie w Malni bądź w paru autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje dokonywane są na terenie całej UE w terminie wybranym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o zabezpieczenie nabywców, którzy wykonują naprawy na własną rękę. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne w każdej chwili, co minimalizuje czas oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co znacznie skraca to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Pochodzenie fotografii: gniotpol-trailers.com.