Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

16 sierpnia 2019

Potrzebujesz wykonać spacer Google? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa bądź nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – zwiększ konkurencyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich miejsc nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Czy opłaca się stworzyć wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google i na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy także pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]