Wirtualny spacer po firmie coraz popularniejszy. Dlaczego?

17 maja 2018

wirtualny spacer po firmie na www.fotografsv.pl

Google Street View zupełnie zmieniło internet. Nic zatem zaskakującego, iż jego potencjał jest wykorzystywany również przez firmy. Za pomocą takiej usługi mogą ukazać swoim partnerom, jak wygląda siedziba firmy – zaś to pozytywnie rzutuje na renomę firmy. Najczęściej na takie rozwiązanie stawiają sklepy, restauracje oraz pensjonaty. Przez to są w stanie przekazać klientom, że powinni postawić na ich usługi i – jak udowadniają badania – takie kroki dają oczekiwane skutki. Czemu zatem powinniśmy postawić na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – korzyści

Na wykonanie wirtualnego spaceru po firmie warto postawić zwłaszcza ze względu na renomę marki – statystyki pokazują, że doskonale wpływa to na liczbę osób, które wybierają jej usługi. Marki, które zdecydują się na taki krok, są również bardzo dobrze widoczne w Google Maps, a po wpisaniu ich nazwy w wyszukiwarkę, klienci zobaczą link do prezentacji. To wszystko widoczne jest w większej ilości odsłon witryny, natomiast skutkiem tego okazują się najczęściej wyższe obroty.

Wirtualny spacer po firmie – kto to zrobi?

Powinniśmy pamiętać o tym, iż Google nie wykonuje fotografii danej lokalizacji – musimy je wykonać samemu. Zrobienie zdjęć i ich ustawienie w wirtualny spacer po firmie wymaga jednak odpowiednich umiejętności – warto zatem powierzyć je fachowcom. Na szczęście, w naszym kraju działają już przedsiębiorstwa, które świadczą taką usługę.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]