Wirtualny spacer Google po Twojej firmie? To się opłaca!

21 marca 2020

Wirtualny spacer 3D. Zobacz, kto potrafi to wykonać

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezwykłą popularnością forma zwiedzania różnych lokalizacji. Bez problemu w ciągu kilku minut możemy się tak wybrać m.in. na ulice Londynu czy do egzotycznego Phi Phi w Tajlandii, aby na własne oczy podziwiać rajskie krajobrazy. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie odwiedzać odległe zakamarki świata, ale też przygotować spacer Google po naszym biurze czy hotelu i prezentować je potencjalnym klientom. Utworzenie takiego spaceru nie jest ani trudne, ani kosztowne, natomiast prezentuje się nadzwyczaj efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym generalnie są wirtualne spacery Google? Z jakiego powodu opłaca się ich użyć do promocji?

Spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to opcja pozwalająca zdalnie zwiedzać lokalizacje na całym świecie. Polega on na tym, iż Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) określonego punktu, a w następnej kolejności łączy je i udostępnia na Mapach Google. Z ich pomocą, po wejściu na daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się dół i w górę, na boki, a także możemy samemu decydować, w którym stronę będziemy patrzeć. Pozwala to na dokładne przyjrzenie się tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy tam naprawdę byli. Można też zwiedzać okolicę i docierać do następnych punktów mapy — cały czas patrząc we wszystkie kierunki i obserwując otaczający nas świat.

Wirtualny spacer 360 stopni po firmie – użyj go do promocji

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest przygotowanie wirtualnego spaceru VR po naszej firmie, hostelu czy nieruchomości. W odróżnieniu do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po dotarciu na miejsce sporządza zdjęcia naszej nieruchomości oraz scala je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (jest to zależne głównie od powierzchni nieruchomości) i zajmuje od jednej do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer 3D możemy dodać do wizytówki firmy w Google Maps obok standardowych zdjęć i umożliwić obecnym i nowym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak zwiedzają np. interesujące miejscowości w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc oczywiście kosztu jego stworzenia, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową witrynę.

Czy warto zamówić spacer Google po firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na zwiedzenie danego lokalu przez przyszłego klienta. Bez wątpienia powinno się przygotować taki spacer dla naszej firmy w celach biznesowych. Klienci, oglądając naszą nieruchomość, sklep czy hostel pozyskają mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Zaczną nas też postrzegać jako rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto stworzyć nie tylko z myślą o klientach, ale też i dla kandydatów do pracy – jeśli rzecz jasna zależy nam na przyciągnięciu pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Osoby, które uprzednio przekonają się zdalnie o standardzie danej firmy, o wiele chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer 3D przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony oraz promowania naszego biznesu w Google Maps. Spacery Google działają na wszystkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]