Wirtualny spacer czyli promocja firmy w Mapach Google

8 października 2019

Szukasz szczegółowych informacji dotyczących wizytówki firmy w Mapach Google? Wejdź na http://bit.ly/32Ffy0Y

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie obowiązkowy punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje fenomenalny sposób, by pośród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych firm, marek czy ofert. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by zdystansować konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, warto zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich dodanie w wizytówce Google umieszczenie estetycznych fotografii, adresu strony internetowej firmy, wszystkich aktualnych danych oraz stosownego opisu firmy. Jest także inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, gdyż nadal niewiele firm go stosuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub nieruchomość. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy też odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niewiele przedsiębiorstw decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma sporo atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia czy wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, częściej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na stworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]