Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

28 grudnia 2020

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty opieki WordPress!

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najczęściej stosowanych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki i łatwo można opanować podstawy jego obsługi, korzysta się z niego w tej chwili do tworzenia skomplikowanych stron oraz sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną niemiłych niespodzianek, dlatego ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Czemu powinno się powierzyć utrzymanie WordPressa profesjonaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest bezspornie aktualizowanie jej do obowiązującej edycji CMS-a. Raz za razem jednakże firmy po postawieniu strony lekceważą okresowe wdrażanie kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie bądź ataki hakerskie. Ponadto, mimo że WordPress jest dość łatwym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niespodziewanymi kłopotami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Wobec tego konieczne jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, rekomenduje się polecić utrzymanie WordPressa profesjonaliście.

Utrzymanie WordPressa – oferta dla blogerów oraz firm

Usługa opieki nad stroną www to oferta kierowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, zarówno małych jak i dużych podmiotów, którym zależy na wydajnym i nieustannym działaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest też blogerom oraz freelancerom utrzymującym prywatne strony internetowe. W podstawowym oferowanym pakiecie znajduje się pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, usuwanie skutków zawirusowania oraz wykonanie aktualizacji WordPressa. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są też przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian zawartości, logowań użytkowników i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]