Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

22 kwietnia 2023

Catering na dowóz - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Gdy planujesz ważne wydarzenie rodzinne czy biznesowe, na które spraszasz dużą liczbę uczestników, na ogół nie będziesz mógł w pojedynkę zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując drobne przekąski oraz soki w hipermarkecie – duże imprezy najczęściej potrzebują należytej oprawy także w sferze posiłków. Zatem nie godzi się rozstawić na stołach osób zaproszonych po prostu ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich przypadkach świetnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na sugestie

Firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej oferują parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji urodzin, ślubów czy chrztów, catering dla firm i catering świąteczny, a więc przygotowanie posiłków wigilijnych. Oferty te są szczegółowo dobrane do potrzeb poszczególnych eventów, dlatego dostrzegalnie różnią sięmiędzy sobą m.in ceną i wachlarzem posiłków dostępnych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić własne oczekiwania, ale zarazem być także otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze imprez rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, zatem doświadczenie zdobyte w tym obszarze pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które zadowolą większość gości.

Usługa cateringowa – posiłki przyrządzone przez doświadczonych kucharzy

Przygotowanie poczęstunku nawet dla niewielkiej grupy gości bywa dużym problemem, zwłaszcza wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie pozostałych istotnych elementów imprezy. Jest to także sposobność zaserwowania zaproszonym wybornych posiłków przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Należy przy tym zaakcentować, iż ważną cechą dań przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale też ich wygląd na talerzu. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają również swoją ekipę zawodowych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]