Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

16 lutego 2023

Jeżeli potrzebujesz zamówić wdrożenia WooCommerce, wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Prowadzisz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularność zdobyły strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż ekspresowo opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, posiada dużo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z zastosowaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu nabywców. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek poszerza się też funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zakupy między innymi przez Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala również na ewaluacjęwyników sprzedaży (udostępnianie rozmaitego typu statystyk) oraz zespolenie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, instalację wyłącznie niezbędnych, przetestowanych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach albo publikować różnorodne porady i omówienia oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]