Transfer na lotnisko w Balicach

25 października 2018

Po męczącym locie wreszcie lądujemy. Zrobiło się już ciemno, zaś przy lotnisku nie stoi żadna taksówka. Podróż autobusem także nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Raz, że nie kursują teraz regularnie, po drugie – wieziemy drogie walizki. Chcąc tego uniknąć, podróż biznesową warto zorganizować wcześniej i zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Zwłaszcza, że obecnie nie będzie to problemem. W miastach z ważnymi lotniskami działają wszak firmy oferujące transfer na lotnisko i do hotelu. Co istotne, ich oferta na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czym zatem różni się od zwykłego taxi? Czemu opłaca się wybrać tę formę?

Transfer na lotnisko – jak przebiega?

Większość klientów z pewnością usatysfakcjonuje to, że przedsiębiorstwa świadczące transfer z lotniska w Balicach oraz innych większych miejscowościach dysponują flotą złożoną tylko z luksusowych aut – między innymi Mercedesów. W przeciwieństwie do zwykłego transportu, klienci mają szansę zlecić transport swoich kontrahentów biznesowych – taksówkarz zabierze klienta z portu lotniczego i dowiezie we wskazane miejsce. Należy również zaznaczyć, że transfer na lotnisko i do hotelu obejmuje większe podróże – klienci mogą zamówić kurs do innej miejscowości, a nawet województwa.

Ile wydasz na transfer na lotnisko?

Ze względu na swoje liczne zalety i oferowane luksusowe warunki podróży jasnym jest, taki transfer na lotnisko jest nieco bardziej kosztowny od tradycyjnej taksówki. Jeśli jednak będziemy pamiętać o tym, iż korzystając z tej opcji mamy szansę dotrzeć do innych miast, różnice w kosztach nie okażą się duże. Przejazd w obrębie Krakowa to koszt rzędu siedemdziesięciu PLN. Natomiast pasażerowie wyruszający z Krakowa, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są także zwiedzeniem południa Polski, mają możliwość skorzystania z kursów do okolicznych miejscowości – między innymi Zakopanego.