Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

16 grudnia 2021

Zleć organizację imprez firmowych w Krakowie na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zabawy integracyjne czy pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu ukształtowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, żeby świętować osiągnięte wyniki, a także różnorodne gale dla partnerów biznesowych, szkolenia czy sympozja. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Gdzie wyprawić bankiet firmowy?

O ile nie posiadamy na terenie firmy odpowiednich wnętrz, w których można wyprawić galę, należy rozejrzeć się za propozycjami wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim stylem do rangi urządzanego wydarzenia. Ważne spotkania dla wspólników firmy, w trakcie których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą mieć miejsca w byle jakiej sali. Należy w takich przypadkach zorganizować imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które ostatecznie uwydatni doniosłość uroczystości. Z kolei jeśli na event zaproszone zostaną osoby nie mieszkające w najbliższym sąsiedztwie lokalu, trzeba zdecydować się na salę, zlokalizowaną nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez trudu można dojechać w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom nieskazitelną obsługę

Planując event firmowy nie można przeoczyć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i posiłków. Idealnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazane miejsce pysznych dań dla obecnych, ale także doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się ustawieniem stolików. W trakcie ekskluzywnych imprez wskazane jest również zapewnienie gościom perfekcyjnej obsługi. Warto zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy podadzą potrawy w zgrabny sposób, jak również doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i znakomicie prezentujące się dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]