Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

4 lipca 2020

Szukasz porady rekomendowanego fotografa Google? Skieruj się tu

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru i dodanie go w wizytówce Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, powinno się wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania fotografii, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby otrzymać certyfikat musi zamieścić co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy postawić na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi wykonać rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy nieprawidłowo wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym atutem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może też legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]