Przyjęcia urodzinowe dla dzieci – możesz organizować je w sali zabaw

24 maja 2020

Dzień urodzin to jedna z niewielu okazji, które obchodzimy z nieprzerwaną radością do starości. Nikt aczkolwiek nie odnosi się do tematu imprezy z okazji urodzin z taką euforią jak dzieci – każda następująca rocznica urodzin to dla najmłodszych najwspanialszy dzień w roku, na który czeka z ekscytacją.

Przyjęcia urodzinowe – w centrum zabaw czy w mieszkaniu?

Pierwszym pomysłem opiekunów jest z pewnością to, że przyjęcie urodzinowe można wyprawić w mieszkaniu. Łączy się to jednak z nieodzownością własnoręcznego zapewnienia zabaw różniących się od tych, w jakich przyjaciele dziecka uczestniczą podczas zwyczajnych odwiedzin, a także ugotowania przekąsek dla maluchów i ich rodziców. O ile organizacja urodzin, na których pojawi się pięciu czy też sześciu małych imprezowiczów nie powinna wywoływać kłopotów, to już przy większej liście gości, w domu przeciętnej wielkości może nie wystarczyć miejsca, żeby opiekuni i pociechy spędzili te kilka godzin w wygodzie. Wynajem sali na urodziny w takich przypadkach jest więc lepszym wyjściem.

Urodziny dla dziecka – przyjęcia z motywami superbohaterskimi albo księżniczek

Organizacja urodzin w bawialni na niemało plusów. Przede wszystkim nie trzeba wcale przejmować się kwestiami organizacyjnymi – smakołyki dla najmłodszych oraz zaproszenia na przyjęcie wykona właściciel sali, a rodzice będą mogli posilić się ciastkami i gorącymi napojami sprzedawanymi w kawiarni. Zależnie od wybranego pakietu w urodzinach może wziąć udział nawet 30 dzieci, dla których absolutnie nie braknie miejsca, ponieważ na czas trwania imprezy urodzinowego bawialnia jest w całości do dyspozycji najmłodszych gości. Czas zaproszonych zapełnią też atrakcje zaplanowane przez wykwalifikowanego animatora. Możliwa jest także organizacja tematycznego przyjęcia, np. z motywami bajkowymi, straży pożarnej czy przyrodniczymi.