Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

3 września 2019

Aranżacja wnętrz Kraków - kliknij tu po dalsze informacje o tej usłudze

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]