Profesjonalne usługi detektywistyczne – kto je zamawia?

3 lutego 2020

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, zdobyć cenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Doświadczona agencja detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka, warunków sprawowania opieki nad małoletnim bądź ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze pozyskanie cennych danych.

Agencja detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej usług?

Z usług agencji detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące wykazać niewierność małżonka i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia w skuteczny i szybki sposób uzyskać niezbędne dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich pracownicy mają dodatkowo biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w przypadku rozprawy sądowej.