Profesjonalna opieka nad grobami

12 marca 2020

Zamów opiekę nad grobami Kraków

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek oraz doradztwo przy dopełnieniu najtrudniejszych formalności lub korekty liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, które musimy zapłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – gdy wybieramy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu czterystu zł rocznie. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]