Pokoje w Gdyni – nie tylko hotel

23 sierpnia 2019

Gdynia to jedno z najbardziej rozwijających się miejscowości województwa pomorskiego – z małej rybackiej wsi powstałej w latach dwudziestych XX wieku szybko przekształciło się w wielką aglomerację, która przyciąga inwestorów oraz turystów. Chciałbyś spędzić urlop w Trójmieście? Zobacz, co zwiedzić i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Gdyni. Podróżnych przyciągają m.in. muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, restauracje i stragany. W czasie urlopu w Gdyni warto także odwiedzić Kamienną Górę, z której można zachwycić się wspaniałą panoramą miasta. Atrakcji dla rodzin z pociechami dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Pragniesz wyskoczyć na kilka dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje prywatne pensjonaty, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, sieci hotelowe, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, jak również deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Oferta noclegów w wersji bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i smaczne posiłki w niewysokiej cenie.