Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

21 czerwca 2023

Pod tym adresem znajdziesz więcej szczegółów o ofercie parkingu Balice.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]