Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

8 kwietnia 2020

Lotnisko Balice parking. Uzyskaj więcej informacji

Kluczowe zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zyskały olbrzymie uznanie, to szybkość, sposobność trafienia także w najbardziej odległe zakątki naszego globu i komfort. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dostania się na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia związane z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić samochodu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest wyjątkowo ważne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja asysty pracowników

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się również licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w nagłych przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora bądź ubytek powietrza w oponach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]