Organizujesz ślub? Pomoże Ci wedding planner

28 maja 2018

Poszukujesz porady wedding plannera Kraków? Skieruj się na whataday.pl

Zawarcie małżeństwa to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie dla wielu osób. Nic zatem zaskakującego, iż organizując tę uroczystość staramy się uniknąć przykrych niespodzianek i sprawić, by uroczystość na długo była zapamiętana przez zaproszonych. Jak zapewne część z nas już się przekonało, zaplanowanie ślubu to duży problem – należy zatroszczyć się między innymi o wypożyczenie sali, angaż zespołu czy dekorację świątyni. W czasie nerwowych niekiedy przygotowań łatwo jednak nie pamiętać o niektórych rzeczach, co może skutecznie zniweczyć nastrój tego niepowtarzalnego święta. Właśnie z tego względu nowożeńcy coraz chętniej wybierają porady, które zapewnia wedding planner. Na czym więc one polegają?

Wedding planner – czemu się opłaca?

Najistotniejszym atutem zatrudnienia wedding plannera okazuje się niewątpliwie wygoda i pewność – nie musimy martwić podpisywaniem umów z kapelą, dostawcą dekoracji, właścicielem sali oraz fotografem. Usługi, które proponuje wedding planner to też idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie znają tajników branży weselnej, więc nie wiedzą, jak znaleźć najlepszych fotografów oraz muzyków. Tymczasem orientujący się w niej dokładnie wedding planner pomoże im wybrać te propozycje, które na pewno spełnią ich potrzeby. Przez to ślub niewątpliwie będzie wspaniałym wydarzeniem i przebiegnie bez nerwów.

Ile wydamy na porady wedding plannera

Wbrew stereotypowym opiniom na wskazówki wedding plannera powinny postawić nie tylko małżeństwa z zasobnym budżetem. To wszak najlepsze wyjście dla młodych par chcących ograniczyć wydatki związane ze ślubem, gdyż doświadczony na rynku usług weselnych wedding planner ma szansę znaleźć nawet o połowę tańsze oferty. Zwłaszcza, iż jego wskazówki nie będą w ogóle dużym wydatkiem. Z uwagi na różnorodny zakres usług jakie oferuje wedding planner, ich cena jest zazwyczaj ustalana indywidualnie z poszczególną parą. Jednak w porównaniu do innych wydatków wiążących się ze ślubem ten z pewnością nie jest ogromny.

Nasz adres:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]