Monitorowany parking w Balicach

26 marca 2020

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz bez problemu dojechać na lotnisko, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia strzeżony parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – jak wygodnie dojechać do portu lotniczego

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko kilometr, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę, co gwarantuje ochronę przed wszelkimi intruzami. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa WiFi, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony w Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.