Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

7 marca 2023

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, iż każda marka pragnie teraz być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony www nie oznacza, że nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi tylko w określonym województwie lub wręcz w jednym mieście, np. w Szczecinie albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla niewielkich firm

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych bądź usług stosują zazwyczaj frazy lokalne, to znaczy obejmujących nazwę danej miejscowości, jak np. “sklep plastyczny kraków”, “hotel kraków” czy “malarz kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na przedstawienie swoich usług potencjalnym odbiorcom, przebywającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że działania SEO skierowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od ponad 10 lat. Przez ten okres do głębi poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uaktualnienie contentu, optymalizację techniczną strony, jak również pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]