Kompleksowa organizacja ślubów

7 grudnia 2018

Więcej o organizacji ślubu Kraków na whataday.pl

Przyjęcie ślubne to niezapomniana chwila, którą trzeba przygotować z dużym wyprzedzeniem. Warto zdecydować się na skorzystanie z doradztwa ślubnego konsultanta, który zadba o odpowiednią oprawę – jeżeli chcemy, żeby ten dzień był wyjątkowo wzruszający. Z czym wiąże się fachowa organizacja ślubu i co powoduje, że tak dużo przyszłych nowożeńców z niej korzysta?

Organizacja ślubu – kamerzysta i kwiaty

Samodzielna organizacja ślubu to wielki stres dla narzeczonych. Musimy wynająć salę, zaangażować fotografa, nie zapominając o kwestiach związanych z zaproszeniami, menu na weselu oraz wybraniem dodatków. To rodzi wiele nerwów, dlatego warto zlecić organizację ślubów profesjonaliście. Taki specjalista zna nie tylko najnowsze hity związane z modą ślubną, ale też jest znakomicie przygotowany. Troszczy się o organizację czynności związanych z ceremonią ślubną – zaprojektowanie i przesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadzenie ich w domu weselnym, dobór tortu. Na życzenie państwa młodych może również zaplanować wesele oryginalne. A może wynajmiemy operatora drona, który stworzy wspaniałe ujęcia z powietrza? Takie filmy stają się coraz bardziej modne – konsultant ślubny z całą pewnością zachęci nas do tego. Oprawa uroczystości zależy od kapitału jakim dysponujemy, a także naszej wyobraźni.

Organizacja ślubów – znajdź najlepsze rozwiązanie

Wedding planer zna najlepsze kwiaciarnie, zaangażuje firmę, która nagrywa ceremonie na wideo oraz zadba o usadzenie gości na sali. Nie będziemy musieli sami ustalać wszystkiego z szefem kuchni, pertraktować w sprawie kwiatów i stresować się. Nawet małe drobiazgi budują w dniu ślubu atmosferę, dlatego trzeba o nich pamiętać. Osoba organizująca uroczystości wybierze się z nami nawet do butiku i pomoże nabyć wspaniałą kreację na ten wyjątkowy dzień. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – to spowoduje, że zapomnimy o przedślubnym stresie.

Nasz adres:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]