Google Partner – partner godny zaufania

20 czerwca 2018

Poznaj ofertę Google Partnera

Google AdWords jest jedną z najefektywniejszych metod pozwalających na promocję w sieci. Polega na proponowaniu użytkownikom linków sponsorowanych o zawartości dopasowanej do konkretnego zapytania i potrafi podnieść zyski nawet o kilkadziesiąt procent, jeśli strategia AdWords zostanie odpowiednio zorganizowana. Na przekór temu, co sądzi część z nas, zaplanowanie wydajnej kampanii AdWords to sprawa dla sprawdzonych profesjonalistów i bez właściwych umiejętności jest prawie niewykonalne. Dobrze więc zlecić to zaufanej agencji SEO. Jak ją wybrać? Nie jest to problemem – wystarczy jedynie sprawdzić, czy konkretna firma zdobyła certyfikat Google Partner.

Google Partner – czym jest?

Google Partner to program, jaki sieciowy gigant przygotował, by zagwarantować kontrahentom korzystającym z AdWords profesjonalną pomoc. Opiera się on na przyznaniu agencjom marketingowych specjalnych wskazówek, z którymi mogą one stworzyć efektywne strategie dla swoich klientów. Aby firma uzyskała tytuł Google Partner, jej specjaliści muszą posiadać certyfikaty Google AdWords, zaś ona sama powinna udowodnić sprawność w kierowaniu budżetami AdWords. Google przyznaje certyfikat Google Partner agencji SEO jedynie po skrupulatnym jej sprawdzeniu. Co więc oznacza on dla zamawiających?

Google Partner – czemu jest to ważne?

Certyfikat Google Partner świadczy o tym, iż pracownicy wybranej firmy mają kwalifikacje, które umożliwiają wybór odpowiednich metod w trakcie prowadzenia kampanii. Poprzez Google Partner otrzymujemy też pewność, iż firma, z którą nawiążemy współpracę, ma dostęp do rozmaitych nowości oferowanych przez internetowego giganta, zaś jej specjaliści biorą udział w najważniejszych kursach prowadzonych przez Google, a także mają możliwość skorzystania z jego wsparcia technicznego.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]