Doradztwo w przetargach. Na czym to polega?

26 września 2023

Dowiedz się, kto oferuje doradztwo w przetargach.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma charakter kompleksowy i mieści niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach mieści szereg aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu należałoby zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, które specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też znaczące doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i radą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Nasz adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]