Czyszczenie i sprzątanie grobów

30 maja 2018

Jeśli potrzebujesz zlecić sprzątanie grobów Kraków, wejdź na www.pong-malopolska.pl

Chyba nikt z nas nie chce, aby pomniki jego rodziny i przyjaciół były zaniedbane. Niestety jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zająć, czyszcząc miejsca spoczynku jedynie przed związanymi z bliskimi świętami. W dzisiejszych czasach jednak nie musimy w ogóle sprawiać, że popadną w niebyt – wystarczy jedynie zlecić ich wyczyszczenie profesjonalnej firmie. Jak szukać takich usług? Co na nich zyskamy i ile na nie wydamy?

Oferty czyszczenia grobów

Ogłoszenia firm proponujących czyszczenie grobów szybko wyszukamy w internecie – musimy wpisać odpowiednie frazy w wyszukiwarkę. Oprócz tego, firmy tego typu nierzadko reklamują się również w pobliżu cmentarzy – jeśli uważnie przyjrzymy się słupom z ogłoszeniami, z pewnością znajdziemy dobrą dla nas ofertę.

Kto oferuje czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych form pomocy oferowanych przez przedsiębiorstwa zajmujące się miejscami pochówku naszych bliskich. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć także na odnowę pomnika, zbudowanie siedzenia przy grobie, palenie świeczek lub pielęgnację roślin. Dostępne jest wykupienie pojedynczej usługi lub skorzystanie z oferty długoterminowej.

Ile zapłacimy za czyszczenie grobów?

Na pytanie dotyczące kosztów podobnych usług ciężko jest odpowiedzieć w kilku słowach, ponieważ koszty mogą bardzo różnić się w wielu miejscowościach. W większości krajowych miejscowości na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo w granicach trzydziestu PLN. Roczna opłata stała to zaś mniej więcej czterysta złotych za jeden grób.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]