Co wykona na zamówienie producent wyrobów ze stali nierdzewnej?

5 maja 2019

Produkty ze stali nierdzewnej stanowią podstawę rozmaitych urządzeń i konstrukcji, a cechy fizykochemiczne materiału gwarantują osłonę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych oraz korozją. Jakie produkty wytwarzają producenci wyrobów ze stali nierdzewnej?

Konstrukcje ze stali nierdzewnej – poznaj ofertę

SpawExpert, będąca producentem zbiorników ze stali nierdzewnej, wytwarza konstrukcje na potrzeby przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego, jak również branży spożywczej, mleczarskiej i browarniczej. Przedsiębiorstwo przygotowuje między innymi meble, balustrady, zbiorniki, wsady kominowe oraz inne wyroby cechujące się odpornością na działanie kwasów i korozję. Ten producent zbiorników ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką jakość i dbałość o najmniejszy detal produktu. W ofercie firmy znajdują się zarówno pionowe, jak i poziome zbiorniki, modele fermentacyjne, leżakowe, jedno-, dwu- i trójpłaszczowe, jak również pasteryzatory oraz mieszalniki. W ofercie są też wykonane ze stali nierdzewnej regały, wózki, szafy, wieszaki, stoły, okapy wentylacyjne czy półki, a wykonywane meble doskonale sprawdzają się w branży gastronomicznej i spożywczej, gwarantując utrzymanie standardów higieny.

Elementy ze stali nierdzewnej – postaw na sprawdzonego dostawcę

Elementy ze stali nierdzewnej są nie tylko niepodatne na korozję, ale mogą także być wykorzystywane w agresywnym środowisku, przykładowo, narażonym na oddziaływanie kwasów czy ekstremalnych temperatur. Wyroby oferowane przez SpawExpert wykonywane są ze stali pochodzącej od sprawdzonych dostawców. Firma podejmuje się również realizacji indywidualnych zamówień na podstawie projektów dostarczonych przez zamawiającego.