Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

6 czerwca 2022

Skieruj się tu, żeby zamówić organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, śluby bądź chrzciny, od wielu już lat nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy często ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie samodzielnie zaplanować jadłospisu, a później naszykować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Czy opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizacja wesela to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na dobór ozdób sali, ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność dostarczenia wystarczającej ilości trunków i zakąsek podawanych w czasie zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie gorących dań, które oczarują zaproszonych gości i zbiorą ich przy stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć perfekcyjną oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, by stoły były prawidłowo nakryte i pięknie udekorowane, potrawy były apetyczne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również by kelnerzy profesjonalnie serwowała gościom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kelnerów, managerów oraz szefów kuchni, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesela – potrawy pasujące do konwencji przyjęcia

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla uczestników, lecz również i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożony wstępnie spis sugerowanych dań głównych, trunków oraz deserów pasujących do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość samodzielnie ułożyć jadłospis z zaproponowanych dań. Należy jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie kontrahenta decydują się na przygotowanie indywidualnych zestawów potraw.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]