Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

5 kwietnia 2022

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ zlecisz catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to znaczna grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i poczęstować ich wybornymi przekąskami i napojami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, ale przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoje święto i pragniesz się nim nacieszyć, a nie służyć za kelnera lub kryć się w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie poczęstunku na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest teraz wymagane

Kiedy wspomina się o cateringu większość osób myśli wpierw o cateringu weselnym lub spotkaniach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę dużej liczbie uczestników rozpatrywał on opcję zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. Działo się także tak dlatego, że na początku firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niedużych rodzinnych imprez, a niekiedy także tych większych, jeśli nie łączyło się to z wynajęciem sali. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z opcji wynajęcia sali czy postanowimy zorganizować event w swoim domu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce wykwintne dania.

Menu dostosowane do życzeń osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to dosłownie oferta zamawiana na dowolne rodzinne święto. Najlepsi szefowie kuchni bez problemu opracują menu pasujące do stylu wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na chrzciny bądź na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa studniówek, półmetków i komersów. Szukając firmy świadczącej taką usługę warto postawić na taką, która będzie mogła dopasować menu do potrzeb i – co najważniejsze –budżetu zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć event, m.in. oferując pomoc w ustawieniu i przystrojeniu stołów czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]