Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

9 września 2021

Więcej o cateringu na imprezę - skieruj się w to miejsce.

Lato obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz eventy plenerowe, ale w rzeczywistości co rusz w rozmaitych miastach kraju prowadzone są gale, sympozja albo benefisy. Wszystkie te eventy potrzebują stosownej oprawy, której niezbywalną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i podany catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – kluczowa jest całość oprawy

Masz zamówioną salę na event albo zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie wyprawisz piknik? Pierwszy etap za Tobą! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia pysznych trunków, ciepłych potraw oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że w czasie prestiżowych wydarzeń nie można ustawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu sali i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Ważna jest jakość oprawy – wygodne rozstawienie stolików, szykowne ozdoby, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu na pewno będą również zadowoleni, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy.

Czy warto skorzystać z możliwości zlecenia cateringu imprezowego?

Zaletą zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje przepyszne posiłki, ale także szczegółowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i przekąski zostaną przywiezione we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas imprezy. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas obecnym pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, by prześledzić z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. Podczas ustalania detali zlecenia doradzi ona, jakie dania, napoje i zakąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]