Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

21 stycznia 2023

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu dla firm? Wejdź na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Konferencja, szkolenie lub negocjacje biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie kiedyś stanie przed koniecznością zaplanowania takiego wydarzenia. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i posiłków dla jego gości. Jeżeli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering firmowy – zapewnij uczestnikom konferencji napoje i przekąski

Konferencje i szkolenia biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 5-6 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy grafik wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są średnio dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w czasie których nie da się spożyć większego obiadu w okolicznej kafeterii. Dlatego nieodzowne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także zabrać na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z małymi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni czy garnituru. Oferta cateringu firmowego obejmuje również dostarczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – zleć to firmie świadczącej usługę cateringu firmowego

Przerwa kawowa jest niezmiernie istotna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Oprócz tego jest to również możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźnej atmosferze zagadnień poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który stoi na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, jedząc przyniesione z domu lub zakupione po drodze w sklepie kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o komforcie gości.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]