Business View – przyciągnij klientów

3 sierpnia 2018

business view w małopolsce

Business View to innowacyjna metoda demonstrowania pomieszczeń rozmaitych instytucji publicznych, np. restauracji, dostępna dla odbiorców na stronach portalu Google. Bazuje na pomyśle tzw. wirtualnej przechadzki oraz kompletu fotografii szerokokątnych. Zobaczmy więc, do czego jest przydatna taka prezentacja.

Business View – wirtualna przechadzka

Dzięki technologii Google Business View mamy okazję przekonać się jak wygląda interesująca nas firma w środku. Z usługi możemy skorzystać zarówno używając standardowej przeglądarki Google , wpisując nazwę przedsiębiorstwa (co spowoduje, że wizualizacja pokaże się z boku wyników przeglądania) oraz przez tak zwane Google Maps. Jest to znakomita metoda na wypromowanie firmy, będąca uzupełnieniem strategii wizerunkowej w sieci – internauci najczęściej poszukują danych o miejscach użyteczności publicznej: galeriach, pubach, siłowniach oraz gabinetach kosmetycznych.

Business View – poszukaj profesjonalnego fotografa

Skorzystanie z usługi Business View może zagwarantować duże profity nie tylko firmom znajdującym się w dużych aglomeracjach tj. Kraków czy Wrocław. Należy zaznaczyć bowiem, że ten model promocji zapewnia także zwiększony ruch na naszej witrynie internetowej, więc warto z tego skorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć wyspecjalizowanego fotografika, który zrobi zestaw zdjęć panoramicznych, wypełniających kryteria Google.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]