Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

22 września 2019

Odszukaj specjalistów, którzy sporządzą projekty budowlane Kraków

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowane spektrum usług – realizuje fantazje osób, które pragną osiedlić się w praktycznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a potem czynnie doglądać rozwój prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań.

W czym pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię niespotykane, kreatywne projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle wielu domków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie ergonomiczny, a zarazem wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z współczesnymi trendami w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych oraz aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Przykładowe realizacje to m.in. apartamenty pod wynajem, budynki rekreacyjne, biura czy żłobki. Organizacja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może również przygotować plan praktycznych i pojemnych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]