Agencja marketingowa – jak może pomóc Twojej firmie?

9 maja 2020

Kraków agencja reklamowa. Uzyskaj więcej wiadomości

Działania marketingowe powinny być ważnym elementem kreowania rozpoznawalności marki bez względu na to czy zajmujemy się sprzedażą, świadczeniem usług czy produkcją. Spółki oraz większe przedsiębiorstwa mogą sobie pozwolić na organizację i opłacanie własnych oddziałów ds. marketingu, jednakże niewielkie biznesy, które sporadycznie prowadzą akcje promocyjne, najczęściej szukają pomocy u agencji reklamowych.

W jakich działaniach pomoże Ci agencja reklamowa?

Agencja reklamowa to ekipa kreatywnych ludzi z ogromnym doświadczeniem, posiadających szereg umiejętności z zakresu marketingu. Dzięki współpracy z zawodowcami wspaniale orientującymi się zarówno w obszarze tradycyjnych mediów, kampanii marketingowych w internecie (prowadzenie kont social media, klipy i animacje viralowe), jak i grafiki (także DTP), agencja reklamowa jest w stanie zapewnić klientom wszechstronną obsługę. Młode marki mogą zlecić przygotowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą znaku i projektami akcydensów (papier firmowy, koperty oraz wizytówki), a te które posiadają już swoje logo mogą być pewne, że będzie ono prawidłowo zastosowane podczas projektowania materiałów reklamowych – folderów, stoisk targowych, billboardów bądź plakatów. Agencja reklamowa przygotuje także przyciągające, unikatowe wpisy na stronę internetową zamawiającego, a także zaplanuje schemat komunikacji z odbiorcami poprzez najpopularniejsze media społecznościowe, takie jak Instagram, Twitter lub Facebook.

Do jakich firm kierowana jest oferta agencji reklamowej?

Oferta agencji reklamowej kierowana jest w głównej mierze do firm, które nie dysponują własnym działem promocji. Nie jest to jednak, iż to jedyny model kooperacji. Praca agencji częstokroć polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie zespołowi zajmującemu się reklama i marketingiem. Jeśli zatem nie ma on doświadczenia w przygotowaniu spotkań z klientami, konferencji lub targów wymagających na ogół wielopoziomowego planowania, te zadania może przejąć zewnętrzna agencja marketingowa. Może ona również posłużyć za narzędzie pomagające w budowie zżytej ze sobą oraz wykwalifikowanej grupy pracowników – należy zlecić jej zaplanowanie warsztatów integracyjnych czy też opracowanie programu kursów. Na rynku działają setki agencji reklamowych, trzeba jednakże wybierać te, które gwarantują dostęp do szerokiego grona wykwalifikowanych profesjonalistów. Umożliwi to delegowanie wszystkich działań marketingowych jednej agencjii dzięki temu większy nadzór nad wizerunkiem firmy i spójnością kampanii.

Nasz adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]