Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

17 maja 2018

Producent okien drewnianych - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na www.oknostol.com.pl

Naturalne okna drewniane są bardzo wytworne i odporne na uszkodzenia. Pasują do każdego obiektu – od starych budynków po współczesne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co przesądza o ich popularności?

Producent okien drewnianych – zainwestuj w okna wytwarzane z użyciem najnowszych metod

Współcześnie okna drewniane są wytwarzane przy użyciu innowacyjnych metod, dzięki czemu dają bardzo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a utrzymanie czystości jest łatwe. Okna drewniane zapewniają znakomite efekty estetyczne, posiadają opływowe kształty, eleganckie rączki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna polskiego – np. modrzewia, jak i typów egzotycznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – drewno jako materiał nietoksyczny

Producent okien drewnianych zazwyczaj gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort. Prawdziwe drewno można poddawać dowolnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza również trwałe balustrady, idealne do stuletnich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako materiał nietoksyczny jest absolutnie ekologiczny, sprawdza się przy pracach konserwatorskich lokali mieszkalnych. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na szlachetne, wytrzymałe i gustowne komponenty drewniane.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]