Najlepsze okna energooszczędne

18 czerwca 2018

Okna energooszczędne kupisz na www.oknostol.com.pl

Wytrzymałe okna energooszczędne to najważniejszy komponent, o którym nie można zapomnieć przy ocieplaniu domu mieszkalnego. Najbardziej popularne są okna drewniane, które u producentów znajdziemy w różnych wariantach. Jak są wyprodukowane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – wykonane z bezpiecznych dla natury materiałów

Drewniane okna wyprodukowane są z bezpiecznych dla natury surowców – m. in. dębu i modrzewia. Wyróżniają się znakomitymi atrybutami, dzięki czemu dorównują oknom z PCV. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na izolację termiczną stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli modernizujemy lokal przed jesienią. Gwarantuje to nie tylko brak strat ciepła, ale także oszczędność węgla lub oleju opałowego. Czynnik przepuszczalności cieplnej musi być optymalny (tj. niższy niż 0,8 W/m2), a wtedy w lokalu zapanują komfortowe warunki. Wysoka temperatura zostaje w pomieszczeniach, a przez nieszczelności nie wpada zimno z zewnątrz.

Okna energooszczędne – uchroń się przed nadmiernym gwarem z dworu

Podejmując się termomodernizacji przeanalizujmy inny zasadniczy detal – wskaźnik izolacji dźwiękowej. Postawmy na dobrze izolowane okna drewniane, jeśli chcemy cieszyć się wyjątkową ciszą w domu. Bardzo ważne są również precyzyjne systemy uszczelniające – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Innowacyjna technika gwarantuje pozbycie się niepożądanego zgiełku, a także wspaniały komfort termiczny w budynku, warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]