Architekt – Bartłomiej Sitarski

19 maja 2018

Uzyskaj pomoc architekta Kraków. Kliknij tu

Decyzje czekające na nas w początkowej fazie wznoszenia lokum decydują o tym, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu warto dobrze zastanowić się nad wszystkimi sprawami i, jeśli nie mamy odpowiednich umiejętności, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozlokować każde z pomieszczeń i pomoże przystosować budynek do naszych oczekiwań. Z jakich powodów warto skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Z architektem szybciej znajdziesz technologie

Przyszli właściciele własnego lokum mogą mieć trudności z wyborem technologii, w jakich obiekt zostanie będzie zbudowany. A ten wybór jest naprawdę istotny, bowiem mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Ze względu na to, warto wcześniej skonsultować to z architektem i mieć gwarancję, że w przyszłości nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej znajdziesz projekt

Dom w tradycyjnym stylu czy też któryś z nowocześniejszych projektów? Parterowy lub piętrowy? Takich wątpliwości budujący dom mają naprawdę wiele, a w poradzeniu sobie z tymi trudnościami pomoże nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów lub zrobić go słuchając naszych uwag.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Przed rozmową z architektem, dokładnie zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Należy również w tej fazie wiedzieć, jakimi funduszami dysponujemy – architekt będzie potrafił polecić nam najlepsze rozwiązanie – i przygotować najważniejsze papiery działki.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]