Tanie rolety dla Ciebie

13 kwietnia 2019

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie zaaranżować swój pokój? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może zupełnie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Dzięki takiej przesłonie możesz dodać koloru wszystkim pomieszczeniom lub nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć dobre, zakupowe decyzje.

Jakie rolety wybrać?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele modeli. Można je podzielić według różnych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym stopniem przepuszczania światła. Najczęściej jest to wygodny w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia poliester.
Ze względu na funkcje można podzielić rolety na okienne i ścienne. Kolejne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy typ rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z dużą liczbą modułów albo wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety są drogie?

Ze względu na fakt, że konkurencja na rynku rolet jest duża, tak jak ciągle rosnące grono producentów, aktualnie rolety możesz nabyć w bardzo zachęcającej cenie. Regularna cena jest niewysoka, a do tego dochodzą jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i właściwie na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka powodują, że taka przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest bardzo atrakcyjny, stąd miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.