Mieszkanie w nowoczesnym stylu – sprawdź sklep Deco Skład!

20 sierpnia 2021

Najbardziej komfortowo czujemy się w przestrzeni, w której jesteśmy otoczeni rzeczami pasującymi do naszego charakteru. W takim miejscu łatwiej nam wypocząć po męczącym dniu pracy. Stąd tak ważna jest troska o właściwe zagospodarowanie przestrzeni życiowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie dom bądź dopiero planujesz niewielki remont, poszukaj inspiracji w sklepie Deco Skład.

Nowoczesna zastawa stołowa i meble do salonu zamówisz w Deco Skład

Deco Skład dostarcza akcesoria, dekoracje i wyposażenie wnętrz zaprojektowane w modnym od dawna stylu skandynawskim. Jego główną cechą jest nieskomplikowane wzornictwo, spora doza surowości, jak również wykorzystanienaturalnych materiałów, nierzadko obrabianych ręcznie. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć w szerokim zakresie, więc każdy znajdzie w nim coś co przypadnie mu do gustu – mieszczą się w nim zarówno elementy folkowe, a zarazem prym wiodą tu też wyraźne tendencje zorientowane na aranżację mieszkań w spójnej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można sprawdzić online bądź odwiedzić sklep stacjonarny w Poznaniu, odkryjesz szeroka selekcję dodatków do kuchni, jadalni i łazienki, jak również mebli i dekoracji do przedpokoju, salonu czy bawialni dziecka. Tu zamówisz rewelacyjnie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia i tekstylia do kuchni, którymi zachwyci się cała rodzina, jak również akcesoria do pieczenia, gotowania i przechowywania. Jeśli pragniesz pięknej łazienki, zaopatrz się w dodatki i komplety łazienkowe pieczołowicie wybrane z asortymentu cenionych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeśli natomiast jesteś miłośnikiem złota bądź czerni i jest to kolorystyka, w której chcesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie znajdziesz wiele akcesoriów w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – inspirujące porady dla każdego

Deco Skład redaguje blog, w którym systematycznie prezentuje dużo ciekawych wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Rady, które tam znajdziesz dotyczą nie tylko urządzania pomieszczeń, kupna funkcjonalnych mebli czy wyboru odpowiednich akcesoriów i designerskich dekoracji. To również inspirujące propozycje upominków dla przyjaciół z okazji rozmaitych rocznic, imprez i świąt. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, aby być stale na bieżąco z najpopularniejszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Nasz adres:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]