Drewniane podłogi

19 grudnia 2018

Jeśli poszukujesz drewnianej podłogi, koniecznie sprawdź www.balticwood.pl

Podłogi drewniane stale stanowią numer jeden na rynku materiałów wykończeniowych. Drewno sprawia, iż w mieszkaniu panuje wyjątkowo nobliwy klimat. Podłogi drewniane są wciąż niezastąpione w tej kwestii.

Zalety podłóg drewnianych

Podłogi drewniane są dobrze sprawdzają się w różnych wnętrzach. W związku z tym, że są one całkowicie naturalne, komfort ich użytkowania jest bardzo wysoki. Podłogi drewniane są wskazane dla alergików, gdyż różne oleje wykorzystywane do ich produkcji nie zawierają substancji alergizujących. Inną ważną cechą dla konsumenta jest fakt, że podłogę drewnianą można instalować na dwa sposoby – jako podłogę mocowaną do podłoża i pływającą.

Dobór podłóg do rodzaju wnętrza

Oprócz podłóg drewnianych z drewna litego, tj. parkiet, deski lite, można wybrać np. parkiet warstwowy. Lite drewno jest trwałe i ładnie się starzeje. Posiada udowodnione właściwości antybakteryjne. Wybierając drewno na drewnianą podłogę, należy trzeba go dostosować do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym będzie układane. Trwalsza jest podłoga drewniana dębowa niż sosnowa. Wszystkie drewna egzotyczne są twarde, ale kolorystyczne chyba najbardziej odpowiedni jest bambus.

Nasz adres:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]