Relaks w Krynicy

22 maja 2018

Potrzebujesz szczegółowych informacji o aktualnej ofercie wypoczynku Krynica Zdrój? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na http://wypoczynek-krynica.pl

Krynica Zdrój to jedno ze szczególnie cenionych przez krajowych gości miast. Nie może to jednak zaskakiwać – Krynica słynie z pomagającego w leczeniu klimatu i cudownych krajobrazów. Poza tym dysponuje ogromną infrastrukturą noclegową, zaś bogata oferta rozrywkowa powoduje, że przyjeżdżają tu nie tylko turyści chcący zadbać o własne zdrowie. Jak więc zaplanować urlop w tej miejscowości? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Leczniczy wypoczynek w Krynicy

Największym atutem Krynicy Zdrój okazują się bez wątpliwości źródła wód mineralnych, które eksploatowane są tutaj od niemal dwóch stuleci. To one sprawiły, iż Krynica Zdrój stała się znanym w całej Polsce miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem świetnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z chorobami systemu trawiennego lub wydalniczego, czy też z kłopotami z krążeniem. W Krynicy istnieje prawie 10 zdrojów, z których każdy posiada nieco inne właściwości.

Wypoczynek w Krynicy – co zobaczyć?

Najistotniejszą atrakcją Krynicy okazują się z pewnością zdroje, a wiele z nich zostało założonych jeszcze w XIX wieku. Powinniśmy zwiedzić tu też ciekawe wille z przełomu dziewiętnastego i dwudziestego stulecia. Miasto szczyci się także wyciągiem na Górę Parkową, z której podziwiać można niesamowity widok na miasto. Wypoczynek w Krynicy może być ciekawy także dla miłośników kultury – w Krynicy organizowane są rozmaite imprezy, z Festiwalem Gitary i operowym na czele.

Nasz adres:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]