Wyjątkowe bransoletki z koralikami

31 maja 2018

Więcej informacji o bransoletkach z koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które będą odpowiednie na wszystkie wyjścia. Mamy możliwość samodzielnie je przygotować w domu lub nabyć w butiku. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się oryginalne.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą koralików, zestawu do szycia i szydełka komponujemy niespotykaną biżuterię. To prosta technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym kształcie.Jak samodzielnie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się też w Internecie oglądając tutoriale.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Bardziej wymagającym sposobem umożliwiającym stworzenie płaskiej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większego skupienia i dużej ilości wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tym sposobem potrzebna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Wzory bransoletek z koralikami

Występuje niebotyczna liczba wzorców, jakimi możemy posiłkować się podczas pracy nad swoją biżuterią. Dzięki technice, mamy możliwość używania cyfrowych schematów, które znacznie ułatwiają wykonywanie autorskiej bransoletki. Dostępne są zarówno modele w jednym kolorze, jak i zawierające przenikanie kolorystyczne.Jeśli jednak nie jesteśmy uzdolnieni artystycznie albo nie mamy czasu, możemy znaleźć bardzo dobrej jakości bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z biżuterią.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]