Wisiorki

18 maja 2019

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie unikalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety możliwość nabywania dużej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem móc założyć coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Niemniej istotna jest grubość dobieranego łańcuszka oraz materiał, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Może on przybrać formę klasyczną (koła, łzy, rąbu itd.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]