Srebrne kolczyki z cyrkoniami

27 lipca 2020

Potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami? Skieruj się tu

W przeszłości wierzono w magiczną moc biżuterii, która przybierała przede wszystkim postać amuletów. Współcześnie służy ona głównie jako ozdobny dodatek. Takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, zakładamy je dla podkreślenia charakteru naszej stylizacji. Ale dla niektórych biżuteria to coś więcej niż tylko estetyka. Kolczyki z cyrkoniami, wspomniane już dla przykładu powinny być dopasowane do osobowości osoby, która je zakłada. Właściwie dobrana biżuteria stanowi doskonałe uzupełnienie naszej kreacji. W związku kolczyki z cyrkonii są świetnym wyborem, ponieważ łączą w sobie elegancki wygląd z uniwersalnością.

Rodzaje kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio na znaczeniu. Typ zapięcia jest oprócz koloru oraz kształtu elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wydzielić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – zaletą ich jest to, że ciężko zerwać je z ucha, ale związane jest to małej z małą częścią ozdobną. Łatwo jest natomiast zgubić. Kolczyki z cyrkoniami tego rodzaju mogą być noszone przez małe dziewczynki.
  • zapięcie angielskie – jest jest to swego rodzaju połączenie zapięcia na sztyft oraz klasycznego. Bardzo ważnym aspektem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie przeszkadzał np. podczas snu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]