Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

20 czerwca 2020

Słój z kranem znajdziesz na superbutelki.pl

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają spore objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że chętnie jest on stosowany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, oranżad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]