Profesjonalne środki do czyszczenia – utrzymaj wysoki poziom higieny

27 maja 2020

Wszystko o środki czystości sklep internetowy

Żeby zachować czystość – tak w domu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Przemysłowe środki czyszczące – dla kogo?

Asortyment profesjonalnych środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do firm (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się specyficznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, graffiti bądź ognisk pleśni.

Chemia profesjonalna – profesjonalna pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na ochronę oraz konserwację powłok szczególnie narażonych na wandalizm i szkodliwe oddziaływanie rozmaitych elementów. Znajdziemy pośród nich preparaty chroniące przed graffiti, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, a także środki do zabezpieczenia stali przed korozją. Warto dodać, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im piękny wygląd.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]