Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

23 lipca 2019

Więcej informacji o mydle antybakteryjnym

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry chorobotwórcze bakterie oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, aby spełniało oczekiwania przeróżnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Wykorzystanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. W sklepach dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, dedykowane do mycia włosów, ciała lub skóry wrażliwej, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówzapewniających wysoki stopień higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance będące środkiem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2,5 tyś. doz mydła z pojemnika 1000 ml. Mydło w piance świetnie rozprowadza się na skórze, bez problemu spłukuje, a jednocześnie efektywnie myje.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych składników alergicznych – można z nich korzystać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel poświadczającym najwyższą jakość i przyznawanym kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]