Które części Peugeota zużywają się najczęściej?

26 grudnia 2019

Dowiedz się więcej o częściach Peugeot

Peugeot to firma jest bardzo dobrze znana rodzimym kierowcom. Do popularnych w Polsce modeli z francuskiej stajni zaliczyć należy zwłaszcza modele 607, 307 i 406, jak również użytkowe auta jak np. Partner, Boxer czy Bipper. Oczywiście gama samochodów Peugeot oferowanych w salonach jest znacznie szersza i zamyka się w kilkunastu wersjach z wielu ostatnich lat. Francuskie samochody są lubiane między innymi za rozbudowaną sieć serwisów, rozsądne ceny i bogate wyposażenie. Znaczny wpływ na powodzenie tej marki ma także łatwa dostępność części i dedykowanych dodatków.

Części do Peugeota – które najprędzej się eksploatują?

Samochody tej francuskiej firmy, pomimo dość dużej trwałości, też z czasem ulegają awariom. Często wymieniane części Peugeota to skrzynia biegów (bardzo powszechna uciążliwość eksploatacyjna to trudności z wrzuceniem biegu wstecznego), podzespoły zawieszenia oraz układ hamulcowy. Wielu kierowców zgłasza się do warsztatu także z problemem związanym z mechanizmem kierowniczym (zwłaszcza z przekładnią). Ponadto trzeba wspomnieć także o regularnym zużywaniu się małych elementów jak bezpieczniki, pióra wycieraczek, klocki hamulcowe oraz żarówki

Jak szybko i łatwo nabyć oryginalne części Peugeot?

Żeby mieć pełną pewność, iż serwis da czekane efekty, powinno się nabywać części zamienne ze stosownymi certyfikatami, które są rekomendowane przez Peugeot. Najodpowiedniej uczynimy kupując je w sklepie z doświadczeniem w sprzedaży części do francuskich samochodów – zyskujemy w ten sposób gwarancję ich najwyższej jakości i pełnej kompatybilności z naszym pojazdem. Zakupy części Peugeot bez problemu możemy zrobić w sklepie online.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]